Współpraca hurtowa

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Jako wyłączny dystrybutor marki Ozcan, specjalizujący się w sprzedaży hurtowej, oferujemy Państwu najwyższą jakość produktów i efektowny design w przystępnej cenie. Znamy swoje lampy jak nikt inny, dzięki czemu możemy zagwarantować specjalistyczne wsparcie w procesie realizacji zamówienia. Bezpośredni dostęp do wszelkich komponentów umożliwia nam także szybkie działanie w przypadku ewentualnych reklamacji – również po zakończeniu procesu gwarancyjnego. Pozostajecie Państwo naszym klientem nie tylko w okresie 2-letniej gwarancji, ale także w trakcie wieloletniego użytkowania naszych produktów.

Korzystne rabaty

Współpraca hurtowaNasi klienci (firmy, hurtownie, sklepy z oświetleniem itp.) mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów – współpracę rozpoczynamy od 25%, a z czasem proponujemy stałym klientom jeszcze korzystniejsze zniżki. Na życzenie zamawiających, przesyłamy cenniki zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. W przypadku klientów indywidualnych, dla każdego staramy się stworzyć specjalne warunki cenowe. Ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów także po sfinalizowaniu transakcji, oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo i naprawę uszkodzonych lamp bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy!

Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy – zależy nam na porozumieniu i pełnej satysfakcji klientów. Minimum logistyczne zamówienia wynosi 500 zł netto – przyjmujemy płatności gotówką lub przelewem. Jeżeli wybrany towar jest dostępny od ręki, nie wymagamy od zamawiających wpłacenia zaliczki. W przypadku braku towaru w magazynie, rozpoczęcie współpracy następuje po dokonaniu przedpłaty wysokości 20% jego wartości. Zamówienie realizowane jest wówczas w ciągu 4-6 tygodni.

Jak nawiązać współpracę?

Wszystkich klientów zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

sklep@brightlife.pl

tel. 506 376 320

Wirtualny spacer po naszym sklepie

Polski
Galeria zdjęć: