Hurtownia Dropshipping

Jesteśmy bezpośrednim importerem lamp marki Ozcan, specjalizującym się w sprzedaży hurtowej. Dbając o czas naszych klientów, nie tylko realizujemy zamówienia, ale także gwarantujemy najwyższą jakość usług i stałe wsparcie techniczne. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy – przy wyborze lamp, w przypadku konieczności ich wymiany, a także po zakończeniu okresu gwarancji. Nawet gdy produkt nie jest już dostępny w ofercie producenta, a zakupiona lampa nadal doskonale sprawdza się we wnętrzu, gwarantujemy możliwość jej modyfikacji lub naprawy. Oferujemy klientom – sklepom, hurtowniom i dystrybutorom zainteresowanym naszymi produktami – współpracę opartą na zasadach dropshippingu.

Na czym polega dropshipping?

Hurtownia DropshippingTo przede wszystkim wygodny sposób prowadzenia sprzedaży przez Internet, coraz bardziej popularny wśród przedsiębiorców z branży e-biznesu. Proces dropshippingu polega na przekazaniu polecenia wysyłki zamówionego towaru określonemu dostawcy. Podobny model logistyczny doskonale sprawdza się jako sposób na zaoszczędzenie pieniędzy inwestowanych w towar zalegający w magazynie – w tym przypadku płacą Państwo za towar dopiero wtedy, gdy klient opłaci swoje zamówienie. To nie tylko oszczędność pieniędzy i dostępnej powierzchni, ale także czasu – zadanie wysyłki spoczywa od tej pory na naszej hurtowni. Poprzez zastosowanie tego modelu, nie musicie Państwo koncentrować się na logistycznej stronie całego procesu, a my przejmujemy proces realizacji zamówień Państwa klientów.

Dropshipping krok po kroku

Proces sprzedaży bazujący na dropshippingu jest bardzo prosty – zamawiający wcale nie musi martwić się jego przebiegiem. Po złożeniu zamówienia przez klienta kontaktują się Państwo z nami w celu skontrolowania dostępności produktu, a następnie dokonują rezerwacji na określoną ilość. Po otrzymaniu płatności klienta przekazujecie Państwo należność za towar, a my zajmujemy się pakowaniem i wysyłką zamówienia pod wskazany adres.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

sklep@brightlife.pl

tel. 506 376 320

Polski